Opiskelijalle
Täältä löydät nykyisille jäsenille hyödyllistä tietoa ja esimerkiksi Sampsan tapahtumakalenterin.
Opiskelijaedustajat 2021-2022
MAAT-kandijohtoryhmän opiskelijaedustajat 2021-2022

Tanja Heikkinen
tanja.e.heikkinen@helsinki.fi

Jenna Jylhä
jenna.jylha@helsinki.fi

Reetta Keisalmi
reetta.keisalmi@helsinki.fi

Veikka Kurtelius
veikka.kurtelius@helsinki.fi
AGRI-maisterijohtoryhmän opiskelijaedustajat 2021-2022

Juho Komulainen
juho.komulainen@helsinki.fi

Pauliina Vuorio
pauliina.vuorio@helsinki.fi
AGERE-maisterijohtoryhmän opiskelijaedustajat 2021-2022

Pia Laajalahti
pia.k.peltonen@helsinki.fi

Vikke Schildt
vikke.schildt@helsinki.fi
MMTDK Tiedekuntaneuvosto 2022-2023

Nuutti Pirhonen
nuutti.pirhonen@helsinki.fi

Aleksi Sipilä
aleksi.sipila@helsinki.fi
Ainejärjestön tapahtumakalenteri
Sampsan kalenterista näet ainejärjestön ja alakerhojen tulevat tapahtumat ja muut tärkeät päivämäärät!